اصفهان هنر

شاخه‌ها

اطلاعات

آخرین مطالب

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:

برگزاری دوره برند و برندینگ در معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی

دفتر آموزش، توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور برای ارتقای سطح آگاهی و علمی همکاران معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی در حوزه بازاریابی و صادرات، با همکاری واحد آموزش سازمان و موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دوره آموزشی برند و برندینگ را برگزار می کند.


به گزارش گروه فرهنگی آنا و به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، این دوره های آموزشی در پی نیازسنجی آموزشی صورت گرفته توسط دفتر آموزش، توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور برای ارتقای سطح آگاهی و علمی پرسنل معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی در حوزه بازاریابی و صادرات، با همکاری واحد آموزش سازمان و موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای کلیه پرسنل معاونت (اعم از مدیران، معاونان و کارشناسان ) برگزار می شود.


این دوره ها برای توانمندی همکاران معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در زمینه آشنایی سازی بیشتر با حوزه صادرات و اصول برندسازی و برندینگ در جهان در قالب دو گروه 40 نفره (در 4 جلسه 6 ساعته) برنامه ریزی شده است.


دوره آموزشی مذکور در روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته در آبان ماه 95 و درسالن اجتماعات معاونت صنایع دستی برگزار می شود و در پایان دوره نیز مدرک آموزش تخصصی به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

نظر دهید

* نام :
ایمیل : (منتشر نمی شود)
   وب سایت :
* نظر :
نماد اعتماد الکترونیکی
گفتگو در تلگرام تلگرام