برای چندلحظه دنیای بدون تبلیغات راتصورکنید، در این دنیا چگونه می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین کالا را انتخاب کنید؟ مهمترین گام درانتخاب کالای موردنظر وهمچنین در رشد فروش شما این است که همیشه در دیده مشتریان فعلی و بالقوه‌تان باشید. چه تبلیغی بهترازهدایای تبلیغاتی. دراین حالت مشتریان شما به رایگان تبلیغ شما را انجام خواهند داد.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی اصفهان هنر

 

انتخاب صنایع دستی به عنوان هدبه تبلیغاتی

آیا شماهم درزمان انتخاب هدیه بامشکل روبروهستید؟ ویژگی هدیه خوب وماندگارچیست؟

شایدیکی ازبهترین گزینه هاصنایع دستی باشد. هنرهای دستی و صنایع اصیل نمایشگر فرهنگ و تمدن اقوام بوده که با تاریخ هنر مدتها پیوندی عمیق دارد. میراث‌های فرهنگی و هنری که در طول قرون به آیندگان منتقل می‌گردد دارای ارزش معنوی زیاد بود و بر پشتوانه‌های فرهنگی ـ هنری گذشتگان بنا شده است.

صنایع دستی به مجموعه‌ای از هنرها و صنایع اطلاق می‌شود که به طور عمده با استفاده از مواد اولیهٔ بومی و انجام قسمتی از مراحل اساسی تولید به کمک دست و ابزار دستی محصولاتی ساخته می‌شود که در هر واحد آن ذوق هنری و خلاقیت فکری صنعتگر سازنده به نحوی تجلی یافته و همین عامل، وجه تمایز اصلی این گونه محصولات از مصنوعات مشابه ماشینی و کارخانه‌ای می‌باشد.مزایای استفاده از صنایع‌دستی به‌عنوان هدیه

تأمین قسمت عمدهٔ مواد اولیه مصرفی از منابع داخلی

داشتن بار فرهنگی (استفاده از طرح‌های اصیل، بومی و سنتی)

دارا بودن ارزش‌افزودهٔ زیاد در مقایسه با صنایع دیگر

قابلیت ایجاد و توسعه در مناطق مختلف (شهر، روستا و حتی در جوامع عشایری)

بسط، گسترش دادن فرهنگ اصیل و بومی

کمک به پایدار ماندن صنایع‌دستی و حمایت از سازندگان

.

امروزه با ورود کالاهای خارجی و جولان دادن آن‌ها در عرصه‌های ملی و دولتی کشورمان، صنایع‌دستی بیش از قبل مهجور و گمنام مانده و جای خالی این میراث غنی کشورمان در عرصه‌های ملی و دولتی احساس می شود.

این محصولات دارای اصالت بومی و ایرانی است و باهدف آشتی دادن  مردم و مؤسسات، ارگان ها و ..با صنایع‌دستی و معرفی هرچه بیشتر محصولات صنایع دستی، به ویژه صنایع دستی اصفهان تولید می شود. "اصفهان هنر" در جهت کاربردی کردن محصولات صنایع دستی نگاه ویژه و جدیدی به این صنایع دارد و در تولیدات خود از محصولاتی چون مینا کاری ،خاتم کاری ، قلمکاری و... بهره برده است.

محصولاتی که به دست فرزندان همین آب و خاک تولید شده است.


هدیه ای نفیس و شکیل و ماندگار با ترکیبی سنتی و رسمی ،مناسب برای همایش ها و سمینارها و مناسبت های مختلف.


هدیه ای که از آن برای کلیه فضاهای داخلی اداری ، مطب ها و منازل مسکونی نیز می توان بهره برد .

.

تهیه و تامین هدایای صنایع دستی سازمان ها،ادارات، شرکت ها و موسسات       در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت  و نازلترین قیمت          قابل استفاده برای همایش ها و سمینارها ، جشنواره ها و مسابقات

فروشگاه اصفهان هنر در صفحه هر محصول جدولی قرار داده است که بر اساس آن میتوانید قیمت را در بازه های تعدادی  متفاوت مشاهده کنید. هر چه تعداد سفارش بیشتر شود تخفیف بیشتری به محصول تعلق گرفته و صنایع دستی موردنظر بدون افت کیفیت با قیمت کمتری  در اختیار شما قرار می گیرد.

هنگام ثبت فاکتور به طور اتوماتیک و سیستمی، درصد تخفیف لحاظ و وجه تخفیف خورده دریافت می گردد.


لازم به ذکر است مقرون به صرفه ترین و سریع ترین نوع ارسال در خریدهای عمده و تیراژ بالا  "ارسال با باربری " است.در این نوع ارسال ، اجناس  با رعایت استاندارد های بسته بندی در کارتون های مقوایی بسته بندی و  به  پایانه باربری ارسال می گردد.

با توجه به دست ساز بودن و زمانبر بودن محصولات، برای سفارش صنایع دستی در تیراژ بالا  بهتر است  زمان نیاز محصولات را با "بخش فروش " هماهنگ نمایید.


گفتگو در واتساپ واتساپ